Nasza kadra

Mariusz Cholewiński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Swoje doświadczenie zawodowe zbierał u byłego fizjoterapeuty FK Austria Wiedeń oraz Austriackiej kadry olimpijskiej narciarzy Pawła Zborowskiego. W przeszłości związany zawodowo z pierwszą drużyną MKS Cracovia SSA.


Ukończył m. innymi:
• PINOPRESURA, Medycyna Manualna, Radosław Składowski;
• Anatomy Trains on Structures & Function;
• FDM, Typaldos Akademie;
• Dry Needling Course, David G Simons Academy;
• Krótko-dźwigniowe techniki manipulacji stawów kręgosłupa HVLA;
• Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu moduł I-V + egzamin zakończony tytułem Terapeuty Manualnego;
• Terapia Manualna wg B. Mulligana;
• Kinesiology Taping Course „K – Active”;
• Osteopatyczne Manipulacje Trzewno-Stawowe.

Andrzej Markowski

Doktor nauk o kulturze fizycznej (specjalność: fizjologia sportu), fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta PNF. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (od 2007), Pełnomocnik Dziekana ds. Kierunku Fizjoterapia Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia (2014-2018), członek zarządu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii Oddziału Małopolskiego. Zarówno dyplom magisterski (2006) oraz doktorski (2014) uzyskał kończąc studia magisterskie i doktoranckie w Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Po zakończeniu studiów magisterskich odbył roczny staż w ośrodku dla dzieci ze specjalnymi potrzebami w Londynie (2006-2007), gdzie pracował z wykorzystaniem założeń metody SPICE. Uczestniczył również w wymianie pracowników akademickich w programie LLP (Lifelong Learning Programme) Erasmus (2009), w ramach którego przeprowadził cykl wykładów z zakresu fizjologicznych procesów termoregulacji u człowieka w Rovaniemi (Finlandia). Prowadząc własną działalność gospodarczą w zawodzie fizjoterapeuty korzysta z wielu metod i koncepcji: PNF, Mulligan Concept, Trigger Point Therapy, które skutecznie łączy z aplikacjami Kinesio Taping®, zwiększając efektywność leczenia i przyspieszając powrót do pełnej sprawności pacjentów. 

Kamil Koczwara

Założyciel Barbell Brothers. Specjalista w dziedzinie treningu, żywienia i suplementacji. Trener wielu utytułowanych zawodników zarówno w sportach silowych jak i sylwetkowych. Szkoleniowiec, motywator, ojciec i czynny zawodnik. Na codzień dostępny w Poznaniu. Szukajcie po hasztagu #CzaryKoczwary.

Paweł Pawlak

Założyciel Barbell Brothers. Trener dużej ekipy pod nazwą Wataha Vikinga, którą stworzył z osób początkujących, a która obecnie jest już dojrzałą i zaawansowaną ekipą z sukcesami. Specjalista treningowy, żywieniowy i suplementacyjny. Entuzjasta i pionier na arenie krajowej metody sprzężonej, którą w swoim wariancie z powodzeniem wykorzystuje na swoich podopiecznych. Na codzień szukajcie go w Gdyni w klubie Avanport, a na instagramie pod hasztagiem #WatahaVikinga