Grafika Szkolenia CWS

O Nas

Specjaliści z Twojej Branży

Jesteśmy firmą zajmująca się kompleksową obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw, organizując dla nich szkolenia oraz audyty. Od 2013 roku nieustannie ciągle się rozwijamy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasze działania kierujemy w zakresie pełnienia roli szkoleniowców, aż po organizację szkoleń oraz audytów, dbając o ich stronę techniczną oraz logistyczną. Jesteśmy tu dla Was!

Poznaj Nas Bliżej

Michał Tkacz

Poznaj Michała →

Wiktor Podhajski

Poznaj Wiktora →

dr n. med. Krzysztof Gryglicki

Poznaj Krzysztofa →

Paulina Limanowska

Poznaj Paulinę →

Magdalena Pardela

mgr Magdalena Pardela

Poznaj Magdalenę →

Kim jesteśmy?

Centrum Wydarzeń Szkoleniowych jest firmą powstałą w 2018 roku, której głównym celem jest organizacja wartościowych szkoleń oraz zwiększanie świadomości i poziomu wiedzy trenerów, fizjoterapeutów oraz sportowców w Polsce - stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych szkoleń! Nasze szkolenia kierujemy do sportowców, osób zajmujących się sportowcami, dietetyków, fizjoterapeutów, trenerów personalnych, instruktorów fitness oraz wszystkich osób chcących zadbać o swoje zdrowie. Pomagamy również firmom we wprowadzaniu strategii rozwojowych, szkoleń oraz audytów. Wielką uwagę przywiązujemy do organizację szkoleń pod kątem logistycznym, prawnym, a przede wszystkim pomagamy w uzyskaniu dofinansowań lub zwrotu kosztów ze środków unijnych i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszej organizacji a przede wszystkim do uczestnictwa w naszych wydarzeniach. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Do zobaczenia!
Zapraszamy o zapoznania się z naszą ofertą, lecz przede wszystkim do kontaktu z nami – nasz konsultant wysłucha Państwa potrzeb i postara się dopasować usługę dopasowaną do Waszych potrzeb.
CWS Logo
Licznik CWS Szkolenia